| JeffHardy2011 a întrebat:

Hey! De azi dimineata nu mai merge messenger-ul sad. De fiecare data cand ma loghez zice "O problema a facut ca programul sa nu mai funcitoneze corect. Windows va inchide programul si va va anunta daca este disponibila o solutie "

Ce trebuie sa fac? Sa instalez alt messenger?

Rog raspuns urgent >big grinbig grin<

3 răspunsuri:
| doglady a răspuns:

Poti instala altul, si eu am avut o problema asemanatoare si nu mergea internetul( iti da eroare dupa ce te loghezi?)

| JeffHardy2011 explică (pentru doglady):

Da. dupa ce am bagat ID-ul si parola imi apare ce am scris mai sus. thinking

| doglady a răspuns:

Doua posibilitati...cineva ti-a spart contul sau ti s-a stricat messengerul...Dai funda?