| Alinvip a întrebat:

Nu stiu, de azi dimineata cand dau 1 click stanga face cat 2 click-uri.
M-am uitat in control panel... dar nu am reusit sa rezolv nimic. Am windows 7 si cine ma ajuta ii DAU FUNDA big grin

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce mouse ai? Daca mouse-ul are driver propriu cu program de management al butoanelor vezi in setarile lui. Scrie in Start in bara de cautare numele mouse-ului si trebuie sa-ti apara proprietatile lui, aici vezi sa nu ai bifat double click on right click sau ceva asemanator.

| Alinvip explică (pentru neluL):

Mersi man, dar am rezolvat, am intrat in System Restore! big grin

| neluL a răspuns (pentru Alinvip):

Cu placere! wave bye, bye