| Costy_Costy_1995_xkCg a întrebat:

Nu stiu de ce, dar de curand voiam sa joc Mortal Kombat 4. Mi l-am luat, si cand intru in joc zice: Mortal Kombat 4 Not installed, Run setup from the CD. Mi l-am luat de mai multe ori din locuri diferite si tot aceeasi problema. App: In folder e un fisier numit SETUP si cand intru in el apar in stanga mai multe optiuni : INSTALL
UNISTALL
PLAY GAME...
Insa nu pot sa le accesez!
Va rog ajutati-ma! DAU FUNDAA

P.S : Am windows 7

1 răspuns:
| AlexNet74 a răspuns:

Vezi ca prin folder trebuie sa fie install.reg sau mortal kombat.reg click dreapta > Install > Yes daca nu descarca altul si fa la fel