| WOLVESguy a întrebat:

O sa fiu scurt si la obiect...Cine are un cont de WoT(world of tanks) pe care nu il mai foloseste? Dau facebookul si imi trimiteti acolo datele...!

3 răspunsuri:
| Cancerigen a răspuns:

Salutare,

Nu e mai frumos daca iti faci singur cont si te bucuri stiind ca e munca ta depusa acolo si nu a altuia?

| WOLVESguy explică (pentru Cancerigen):

Am jucat foarte mult.dar s-a intamplat ceva cu contul ne. poveste lunga...ma rog, acum cautam un cont pentru ca as mai vrea sa mai joc dar nu pot incepe de la capat..am jucat 2 ani -.-

| Cancerigen a răspuns (pentru WOLVESguy):

Stiu cum e, am patit si eu cu multe jocuri sad but sometimes it feels good to start again some things that were fun.