| MrVlad10 a întrebat:

Pentru cei care joaca metinuri, am o intrebare ..Stiti vreun metin care e gen ro, sa aiba multe misiuni, sa iti trebuiasca chestii la upgrade, sa cresti un pic pic mai bine ca pe ro, sa pice tot felul de chestii la metine ( cartii ale copmetentei, pietre (de la +0, la +4), pietre ale spiritului ), skillurile sa se faca cu mana, iar lvl maxim sa fie 99 sau 105, exact ca ro, iar banii sa se faca mai binisor ca pe ro?

1 răspuns:
| barbutxxx a răspuns:

Ce cauti tu se numeste metin2fun ii exact ca ro numai ca faci bani lv mai repede.