| anonim_4396 a întrebat:

raspuns rapid!

Cum pun o poza pe 4metin? adica fac un anunt si vreau sa pun poze la el.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pozele, le ai facute?
CUM PUI O POZA PE BLOG/SITE/FORUM? Incarca poza aici http://imgur.com/ (click pe ''computer''->te duci in computer la locatia pozei prin fereastra deschisa si dublu click pe poza->click pe Start Upload )Acum copiezi al treilea link unde scrie ''HTML Image (websites / blogs)'' ->copiezi tot scriptul de sub el si apoi ii dai paste(lipire) acolo unde vrei sa-ti apara poza pe acel site/blog/forum...
Gata! Ai o poza pe blog/site/forum! Succes!