| Ovidiutzul19 a întrebat:

Recent mi-am instalat windows 8 si cand intru in interfata Metro UI(adica start)am acolo tot felul de aplicatii numai ca la unele necesita un cont Microsoft ex:calendar,mail,people,photos, messaging, video etc.As vrea sa va intreb ca sa imi creez un cont Microsoft trebuie sa platesc ceva sau e gratis? Va rogajutati-ma dau funda aceluia care imi da un raspuns explicit si corect.

Răspuns Câştigător
| Neurofunk a răspuns:

Îți poți face cont liniștit dar nu vei avea facilitățile unui utilizator cu licență originală. Am wind8 dar nu prea folosesc Metro UI, platforma fiind destinată mai mult interfețelor de tip touch.

| Ovidiutzul19 explică (pentru Neurofunk):

Si cum fac ca sa fie gratuit?

1 răspuns: