| Drrey_Ann_1999 a întrebat:

sa trecem la subiect am descarcat League of Legends am intrat pe sait acolo undre imi aleng limba sus in stanga am dat in romana dupa am dat start joc (mi-am facut cont) si la limbi si sistem de operare am dat prima EU Nordic & East, Windows dupa am dat descarca jocul la descarcat am intrat pe el si la instalare undeva pe la removal trece si dupa apare copying new filles acolo imi ma ceva cu semnul exclamari si un scris (sa va zic ce scrie).
"A file that is required cannot be installed because the cabinet file C\Documents and Settings\SaKaL\Application Data\Riot Games\League of legends 3.0.1\install\disk1.cab has an invalid digital signature. This may indicate that the cabinet file is corrupt".
Am dat OK imi continua imi apare ceva repede se incarca si dispare si gata dau pe desktop si nu imi apare iconita casa descarce sau ce face el.
Am bagat si in alt folder adica nu lam bagat in Program Filles dar tot degeaba Am bagat si in alt folder adica nu lam bagat in Program Filles dar tot degeaba
Funda cine imi spune ce are si ce sa fac ca sa-mi mearga.

1 răspuns:
| gaby1998 a răspuns:

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=52b2fc624a4c9605069553. Dai pe link pentru a face cont premium.