| seby112 a întrebat:

Când instalez League of Legends îmi dă o eroare de genul:
Fișierul sursă nu a fost găsit : C\Users\Sebyuță\AppData\Roaming\Riot Games\League of Legends 3.0.1\install\disk1.cab. Verifică dacă fișierul există și dacă il poti accesa.
Cine îmi poate spune de la ce vine această eroare și cum se rezolvă îi dau o fundă!
Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Uzi17 a răspuns:

Sterge folderul C\Users\Sebyuță\AppData\Roaming\Riot Games si mai incearca odata

| seby112 explică (pentru Uzi17):

Nu a mers;( mersi ca ai incercat...

| andrei2k00 a răspuns:

Poate daca il downloadezi in alt fisier? Incearca

| seby112 explică (pentru andrei2k00):

Am incercat si nu mi-a mers... Mersi ca ai incercathappy

| seby112 explică:

Am rezolvat big grin nu trebuie pus intr-un folder cu diacritice big grin