| JoKeR31 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri care merg pe Procesor Intel celerog G1610 2,60 Ghz Placa video Ati Radeon HD 5450 1 GB Ram 6 GB DDR3 hdd 500 gb

2 răspunsuri:
| Satana_Costin_1997 a răspuns:

Schimba procesoru si placa video si o sa ai un pc bunicel iti dau si niste site de conponente pc second hand iti da si garantie la ele si nu te da u mare sa ti le pui u du-te la un specialist PD MEDIA.RO SI PIESE IT.RO jocuri CS 1.6
postal2 fifa 07 samp Crisis 1

| JoKeR31 explică (pentru Satana_Costin_1997):

Imi merge pe el fifa 14 max settings sleeping dogs gta 4 si mai multe