| AnormalFunkyGuy a întrebat:

.. stie cineva cum se numeste 'seed'-ul de la minecraft 1.5 pentru large empty world, pentru o "lume" unde nu e nimic... doar iarba laughing
Cand m-am uitat pe youtube la tutorialuri, majoritatea celor care faceau filmul aratau ************** (ceva laughing ) pe o lume 'dinasta, complet goala...

Stie cineva cum se numeste acel "seed" (pe MINECRAFT 1.5! nu pe altele :s)
Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Dai la create new world>more world options>world type apesi sa-ti apara superflat

2 răspunsuri:
| AnormalFunkyGuy explică:

Ok mersi mult...

| AnormalFunkyGuy explică:

Cand mi-ai zis deja stiam laughingm-am uitat pe youtube si mi-am dat seama... dar oricum mersi. Ti-am dat funda pentru ca totusi esti un singur care a raspuns (corecT)