| costyn98 a întrebat:

Sall. TPU stiti ca dupa instalati unele jocuri iti cere sa instalezi direct x, eu am instalat L. A. noire si nu mi-a cerut sa-l instalez dar mi-l cere ca sa pornesc jocul, l-am descarcat si l-am instalat dar nu merge cum pot sa-l instalez ca sa imi mearca

1 răspuns:
| Strepix a răspuns:

Dezinstaleaza L. A. noire. Apoi cand instalezi jocul si iti apare ca trebuie directx apasa accept sau dai la cerinte sa vezi ce fel de directx ii trebuie.