| XxDulcikaKrisyxX a întrebat:

trebuie sa ma ajutati plzzzzz eu joc mt2 tim iar azi nu mia mai mers plzzzzz ajutatima cum pot scapa de virusi pllzzzzzz grabitiva plzzzz

Răspuns Câştigător
| Lyanna a răspuns:

Daca metinul tau nu mai merge pentru ca ai virusi in calculator, eu iti sugerez sa dai o scanare a calculatorului si sa stergi virusii care apar. Daca nu mai ai virusi iar metinul merge la fel de rau, eu cred ca e din cauza jocului: pentru ca e prea multa lume online, pentru ca...nu mai stiu big grin