| Dfsgsssgsgshsdh a întrebat:

Un prieten vrea sa-si cumpere o placa video sapphire ati radeon hd 5450.Ar vrea sa ruleze ceva de genu:
Nfs world, serious sam 2, gta san andreas, nfs undercover, fifa 11, 12, pes11, 12, crysis, call of duty 4, call of duty modern warfare 2, etc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si... care e intrebarea? Eu am exact aceeasi placa video (a mea e de 1gb parca) si merge si CS:GO, San Andreas merge perfect, Mai toate jocurile vechi merg perfect happy