| AlexIonut2013 a întrebat:

Mi-ar merge call of duty modern warfare sau call of duty world at war pe unpc cu 1GB RAM, 1. 8GHz si cam 500 de mb placa video? FUNDA!

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Foarte bine nu o sa mearga. Ca sa te si poti convinge, intra pe site-ul : http://www.systemrequirementslab.com/cyri si fa acolo un test.

Bft!

| Alexul99 a răspuns:

Incearca call of duty 1 sau 2. cred ca alea iti merg 100%

| Cristian_Criss_1992 a răspuns:

Nu,iti trebuie macar 4 gb ram, procesor minim de 2.5...placa video de min 1 gb ddr 3. Funda?

| Jipa95 a răspuns (pentru Cristian_Criss_1992):

Jocurile mentionate de el vor rula cat de cat ok si pe 2gb ram si placa video la 512mb!

| Scotty a răspuns:

Ai cerinte foarte mici pentru call of dutty. cred ca ti-ar merge binisor la minimum.

| AlexIonut2013 explică (pentru Scotty):

Dar care crezi ca ar merge m-ai bine? Call of duty modern warfare sau call of duty world at war?