| Anndrei_Andy_1994 a întrebat:

Va cer ajutorul in legătura cu jocul Top Eleven- Be A Football Manager. Sunt lvl 2, am calitate 17.5 valoare 5.52. Si tot ma bat unii cu calitate de 14.7, 15,4 si tăt asa.
Vreau sa va cer părerea in legătura cu ce formație si tactica sa aleg.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| SteroidEdy a răspuns:

Cea mai buna formatie din joc e 4-4-2, si nu iti folosi tokenuri pe jucatori de 3-4 stele, numai 5 si cat mai tineri. Tactica sa nu o pui niciodata pe ultradefensiv, ca e baguita.