| SergiuuSkrx a întrebat:

Sall TPU, va rog dati-mi si mie u link de unde pot downloada un hack de conquiztador(functionabil).

P.S : Nu vreau sa aud raspunsuri de genul " deschide o carte" si altele.M-am saturat sa joc corect, iar altii care au hack sa castige pe nedrept.

2 răspunsuri:
| ithunder a răspuns:

Of sergiule! HACKURILE sunt niste programe de virusi care nu ti detecteaza asa ca nu mai descarca sau sa ceri pe TPU ai inteles? daca vrei sa iti reinstalezi windowsul si platesti 80 lei descarca treaba ta! eu ti-am zis happy

| SergiuuSkrx explică (pentru ithunder):

Ms de raspuns sitam asta dar ma intrebam cv hack (fara virusi) daca stiti.Si o reinstalare de windows costa 40 de lei