| Al3xandruPk_4786 a întrebat:

va rog frumos sami rzolvati problema mea la pc. Cand ma jucam united mi s-a blocat am dat un restart la pc si dupa aia cand sa intru imi apare eroarea asta : error 80004005 img: http://postimage.org/image/udoimhvt7/

va rog din suflet sa-mi spuneti ce sa fac

1 răspuns:
| DenyBuby a răspuns:

Deci.dai la start dupa aia dai la panou de control si dupa aia dai la add or remove program si dezinstalezi de acolo ce uti mai trebuie si dupa parerea mea dezinstaleaza si metin2 jocul ala care te jucai ca poate de la el nu-ti merge. sper ca te-am ajutat. funda?