| wowemy a întrebat:

va rog ma ajutati cu cv?big grin Ieri seara un baiat(duma bogdan) o intrat pe calculatoru meu sa vada cum arata caracteru meu de pe metin2euroepe(nu stiu de ce n i intrat pe al lui) stiti si eu aveam lv 148 si tot ipk +9 si aveam si yang. el so uitat pe car si el zicea ca ii slab si nu stiu ce el mi-a zis sa ii dau lui caru sa il faca(aveam incredere in el) stiti si eu prima dat am zis nu stiu si (iar mo rugat) eu i-am zis na hai bine si il l-am dat. Peste o ra vroiam sa vad ce oi facut am sris idu si paola si imi zicea ca nu am scris bine si iar am incercat si iar... pana m-am saturat si eu cand vroiam sa-i zic ceva(adica sa-l iau la injuraturibig grin ) o iesit
va rog ma ajutati sami recapat countu ca am 27 de ore pe iel si an lucrat mult
oricum daca va ajuta cu cv numele adresa mea este emi_emy_vd
dau funda+vot promitttttttttttttttttttttt

1 răspuns:
| iulian26 a răspuns:

Cred ca din cauza ca a fost pe el tu nu ai putut intra sau si-a bagat hack ca sa te creasca (cred) sau ti la sters.Mai incearca peste cateva zile.succes!