| CRISTY_6837 a întrebat:

Va rog mult imi dati si mie comenzile la s0beit, stiu sa apas F11 dar dar le vreau scrise pe toate. dau funda+vot.

P. S nu chiar pe toate cate stiti

2 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

Doamne. Cati s0beiti pe ziua de azi. Nu puteti si voi sa jucati SAMP cum joaca si ceilalti copii normali?
P. S. Daca te plictisesti de el iti recomand Uninstall

| CreierSupersonic a răspuns:

Cu shift stai in aer si te misti idnependent de harta. daca apesi P dupa de pe tastele [];' faci breakdance cu masina si dupa cu f11 intri in meniul cu arme, masini si dianlea cu enter iti selectezi ce vrei tu de acolo.cu alt iti accelereaza, cu v sau b sau c te opresti brus(parca).