| anonim_4396 a întrebat:

va rog spuneti-mi si mie daca instalez windows ul mi se sterge save game-ul la gta IV? plzzz raspuns cat mai rapid.
Dau funda! 1

Răspuns Câştigător
| FrostByte a răspuns:

Da, dar salvarea o poti gasi in My Documents, si daca formatezi doar partitia windows ( Default C:\ ) poti muta folderul GTA4 intr-o alta partitie care n-o formatezi, iar dupa ce ai terminat de instalat Windows-ul, muti folderul GTA4 inapoi in My Documents. Succes

3 răspunsuri:
| iReal96 a răspuns:

Deci jocul se salveaza in C / my document's.ia save-ul la joc de acolo si muta-l in partitia D sau copiazale pe un stick memory...

| Fla_6813 a răspuns:

Ba are vreunu dinter voi gta 4

| Connor_1416 a răspuns:

Da deoarece windowsul banuiesc ca e in driver C si salvarea se afla in My Documents ce apartiine de windows dar poti pune salvarea pe un cd sau stik si dupa ce schimbi windowsul si instalezi jocu o poti copia in folderul creat de joc in My Documentswinking succes si astept funditza.Stima