| opreadenis129 a întrebat:

vreau cont metin2ro dau cont ledformice full si unul transformice bunicel. Contul lv de la 30 in sus si apropo prin @. opreadenisadrian@yahoo.com

9 răspunsuri:
| xXteLOVEscXx a răspuns:

User:facultativ00
password:sesteptul00
are lvl 34 cu fms+8!

| opreadenis129 explică (pentru xXteLOVEscXx):

Ce sv?

| opreadenis129 explică (pentru xXteLOVEscXx):

Ce server/?

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru opreadenis129):

Am uitat ca nu mai joc mt2 de 2 ani, dar incearca pe toate serverele!

| opreadenis129 explică (pentru xXteLOVEscXx):

Nu merge!

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru opreadenis129):

Cum naibii sa nu mearga ca ma faci sa imi descarc iarasi mt2 sa il incerc!
Acum o luna am intrat la un prieten si a mers.
Eu cred ca acum mt2 ro este cam private server ca cu cuferele acelea a schimbat conturile. Chiar nu stiu si nu ma intereseaza.Bye

| JocuriUS a răspuns:

Www.sv1.ledformice.ro este cel mai frumos joc merita jucat. Ledformice e online! Cautam admini! Detalii l pe joc!

| opreadenis129 explică:

Dau si funda!

| Giurgiuvesti a răspuns:

SAlut TPU! Pentru tine iti dau un cont destul de bunicel!
Username:Soriceluljer
Password:mihaitza