| VyperaRosye a întrebat:

Sall TPU, vreau sa achizitionez niste banii pentru xbox 360 dar am auzit ca se va lansa anul asta xbox one intrebarea mea pe viitor adica prin 2014 sau 2015 se vor mai lansa jocuri pentru platformma! dau funda! e

2 răspunsuri:
| An0NiM2014 a răspuns:

Ce platforma? xbox 360 sau xbox One?
Am sa iti raspund la amandoua.
Tu vrei sa iti iei Xbox 360:Cand va aparea Xbox One pe Xbox 360 nu vor mai aparea jocuri.Deci nu merita sa cumperi un xbox 360 acum si nu mai ies jocuri pe el.
Si pe Xbox one vor mai lansa jocuri in 2014, 2015. Funda?

| prizeFTW a răspuns:

Păi cred că vor fi lansate din ce în ce mai greu... Pentru că tehnologia evoluează şi omul vrea mereu ceva nou. Sper că înţelegi.Aşa e viaţa, omul vrea să ştie şi să afle cât mai multe chestii.