| casher a întrebat:

Vreau sa stiu cum rezorv o problema de la Minecraft.
deci prima oara mergea perfect, cu lag (ca de obicei), dar a doua oara BUF! Imi apare asta :
Java Virtual Machine Launcher

Error: Could Not create the Java Virtual Machine.
Error: A fatal exception has occurred. Program will exit.

Nu stiu ce are.
Versiune Java : Java 7 Update 21 ( osal schimb in Java 7 update 25)
Versiune Minecraft: Minecraft 1.5.2 (osal schimb in Minecraft 1.6.2 *linkul e pe un site de minecraft : minecraft-romania.com, are doua launchere, primul 1.6.2 al doilea 1.5.2 doar la descarcari)
Apropo: NU MAI VREAU LAG!
P.S. : Scrieti multe servere!

Totul pentru o FUNDA!

Va rog ajutati-ma! Imi doresc mult sa mai joc Minecraft, dupa doi ani daca nu mai imi raspundeti ma las de Minecraft.
VA ROG!

2 răspunsuri:
| AdiRoberti a răspuns:

Iti trebuie AOL, care functioneaza pe dadobeti. Bafta!

| casher explică (pentru AdiRoberti):

Chiar functioneaza, chiar ai incercat?
vreau sa stiu casa nu downloadez prostii.