| ygfr a întrebat:

Vreau sa va intreb cum fac bani repede pe Metin2Ro? Vrreau sa fac cat mai multi bani si nu stiu cum!

4 răspunsuri:
| AlinSUNT a răspuns:

Faci un cont lv 30 sau mai mare si stai la pescuit... Daca prinzi salai ii desfaci, daca prinzi alt fel de peste il vinzihappy

| ygfr explică (pentru AlinSUNT):

Mda am lv 35 pescuiesc dar pica greu scoici din salai, sti cumva alta metoda?

| AlinSUNT a răspuns (pentru ygfr):

Te joci barbut big grin Si iti spun o smecherie cum sa dai ce numar vrei happy De ex daca vrei sa dai doar 93 si 95
Scrii /dice 93 95

| Zackachu a răspuns:

Uite aici un tutorial:
http://board.metin2.ro/......face-yang/