| Biiiia a întrebat:

Vrreau sa ma tund si nu stiu' cum straight face
o ideeeeebatting eyelashes
Merciiiiii kiss
FunDa tongue

Răspuns Câştigător
| Criiiiiiiis a răspuns:

De ce nu te duci la un salon ca sa te vada coafeza si sa decida ea [ care se pricepe pentru ca probabil a tuns persoane cu toate tipurile de fete ] ce tunsoare ti se potriveste? noi nu te stim, in schimb coafeza te poate vedea din orice unghi, probabil iti va arata si un catalog cu tunsori de unde te va intreba la care crede ea ca ti se potriveste, daca iti place.

5 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

De ce sa te tunzi? Mie imi place mai mult parul lung! dar uite niste tunsori, care`mi plac. Acum depinde si de fizionomia ta.

http://www.google.com/......tp?/imgres

| Nymphetamine a răspuns:

In primul rand, nu stiu cum arati si cum esti tunsa acum ca sa pot sa-ti spun ce te-ar avantaja. Asa ca, cauta pe google "freze" ca nu-i chiar atat de greu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa precizezi si cum ti-e parul lung des.etc etc.in fine ce forma a fetei ai mai conteaza asa mia putea da seama cum ti-ar si sta binebig grin mie imi place in scari de ex acumafiecare cu gustul lui.big grin