| babuin21 a întrebat:

vreau si eu niste jockuri pc PS am procesor (Intel core i3-3110m, 2.4GHz, 4G ram, placa video 2G

Răspuns Câştigător
| Myfriend a răspuns:

Pai : Assassin's Creed IV Black Flag, Call of Juareaz Gunslinger, NFS The Run, Most Wanted 2012, Rivals ( mie imi place foarte mult jocul si mi se pare cel mai bun joc nfs big grin ) Dirt 3, Call of Duty, Fifa, Pes, NBA, Driver San Francisco,

1 răspuns:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Assasin's Creed I II III IV NFS Rivals the best Call of Duty toate sunt tari Metro Last Light Penumbra cred ca si Minecraft e bun League of Legend Dota 2 sunt multe GTA IV si V Fifa 14 Pes 14 Dirt 4