| AllNone a întrebat:

As vrea sa imi cumpar American Truck Simulator. Vreau sa stiu daca are aceleasi cerinte ca Euro Truck Simulator 2 sau ce are in plus si cum s-ar comporta. Euro Truck-ul imi ruleaza binisor si nu stiu cum s-ar comporta pe PC-ul meu American Truck. Fara site-uri care sa imi zica daca imi ruleaza sau nu. Dau FUNDA*!

7 răspunsuri:
| Hanțig_ClaudYu_1999 a răspuns:

Da! Are cam tot aceleasi cerinte, la American Truck Simulator a7 imbunatatit grafica jocului, ma refer la Detalii, care acestea au nevoie de o placa video cat de cat ok. eu am ETS2, si mi-am luat si American.). in ets avem undeva la 70fps, iar in american avem undeva la 35 poate 40. la 35 se vede putin lag. dar e ok

| catalin542000 a răspuns (pentru Hanțig_ClaudYu_1999):

Mmm cum asa ca mie in ets 2 scoate 60fps si in ats 85fps si toti zic ca ats este mai optimizat fata de ets 2

| AllNone explică (pentru Hanțig_ClaudYu_1999):

De unde l-as pute cumpara in magazin ca CD-Key (in format fizic, cu Key-ul in el ), fiind as vrea sa il iau asa.

| catalin542000 a răspuns (pentru AllNone):

Pai simplu.
altex
eMAG
pc garage
cel
flanco

| AllNone explică (pentru catalin542000):

Da, dar si un link ( dar sigur sa fie CD-key ) m-ar ajuta! Mersi!

| AllNone explică (pentru catalin542000):

Si am auzit ca, daca te duci la un magazin ( de exemplu Altex) poti cere direct CD-KEY care ti-l baga direct in Steam din magazin. Exista asa ceva? Daca se poate, cum?

| catalin542000 a răspuns (pentru AllNone):

Mai nu stiu probabil de pe net exista sa cumperi keyul si atat ca am vazut dar in magazin nu cred ca poti ca na ei keyul de pe un joc il platesti si jocul ramane acolo ma refer la cd si altul cand sa il cumpere se trezeste ca nu merge codul ca na numai odata poate fi folosit si atunci respectivul din spatele tau da bani degeaba, deci nu cred ca poti cere key direct din magazin decat de pe net