| bormasina a întrebat:

vreau si eu sa-mi fac un sura bm duel si nu stiu ce bonusuri sa pun.vreau sa-l fac foarte bun. daca-mi raspundeti vreau detaliat bratara, arma etc...Mersi

Răspuns Câştigător
| AlexutzuAlex a răspuns:

Pai sall.1.Pe arma trebuie sa pui:-inteligenta[asta mai la toate] si atac value 2.Armura-Inteligenta,Vitalitate. 3.Bratara-Inteligenta,Vitalitate[adica MAX PV-nu stiu cat] 3.Scut:Imun la Necunostinta si Incetinire 4.Casca-Anti Ninja, Sura, Razboinic, Saman 5.Cizme:Inteligenta,Dexteritate sau Vitalitate iar pe 5.Colier-Inteligenta sau Vitalitate! FUNDA?[PS:Trebuie sa-mi dai neaparat deoarece am stat 5 min sa scriu dar oricum mersi]