| ToPBosS a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca cineva dintre voi stiti sa faceti itemele bune pentru metin2 light daca stiti lasati-mi si mie pm sau mesaj cu ce bonusuri trebuie sa aiba si daca merg bine dau funda.Ms pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| AlexVisan2013 a răspuns:

Pa mt 2 depinde ce caracter esti si cum ai urcat statusele, skillurile.dar daca vrei sa fii pvp iti recomand sa bagi mult semi-om si multa critica sa dai zdravan, sau sa te aperi ai nevoie de doua maini(pentru war cu sulita) de aparare sabie(war cu sabie)de rez la magie(sura, saman)si pumnal si sageti.si pentru pvm ai nevoie de mult pv si anti monstri.

2 răspunsuri:
| AlexVisan2013 a răspuns:

Ai nev de semiom si critica pentru pvp atac si de aparare pumnal doua maini magie sageti pentru pvp aparare sau pentru pvm mult pv sianti monstri

| AlexVisan2013 a răspuns:

Imi da funda sau nu?