| KeZo0o a întrebat:

La METIN2 de unde iau bonusuri si alte chestii sa fac itemele mai bune? Si cum?

1 răspuns:
| Josh a răspuns:

Daca te referi la Metin2 normal adica ( RO, EN, DE etc. ) deci intrii in joc si cand ai intrat undeva unde sunt magiile jos in stanga de tot este un banut rotund si galben. Dai click pe el si iti apare toate itemele cu BANI REALI; adica trebuie sa platesti ori prin SMS ori cu cardul bani in realitate depinde cate MONEZI DE DRAGON vrei sa-ti cumperi. Dupa ce ti-ai cumparat monezi dai click din nou pe banut si vezi cat scrie ca, costa obiectul dorit ( cate monezi adica ) si vezi daca ai destule daca nu iti mai iei daca vrei si ti-l cumperi; apoi dai click in inventar si unde sunt puse armura de pe tine arma coiful etc. este undeva in dreapta un loc cu cu un semn ca un dragon asa pe el dai acolo scrii 000000 parola depozitului sau alta daca ti-ai pus uh si iti iei itemul care ti l-ai cumparat happy Bafta!