| bdn23 a întrebat:

Zicei-mi si mie niste jocuri care merg la urmatoarele cerinte:

Procesor: le-1100
Placa video: nVidia 220 gt 1024 mb ddr3
Rami: 3 Gb

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Iti merg aproape toate jocurile existente in ziua de azi datorita placii video si a ramilor.

3 răspunsuri:
| bdn23 explică:

Va multumesc foarte mult amandurora. Amandoua raspunsuri mi-au fost de ajutor. Pacat ca nu pot sa dau 2 funde.

| decodesky a răspuns:

Cand downloadezi un joc sau il cumperi are cerintele acolo scrise. Ai destui RAM si placa video buna, si procesorul destul de bun 1, 9 Ghzwinking Deci te poti juca 80% din jocurile de pe piata

| Yogi a răspuns:

Poi iti merg cele mai tari jocuri, de ex:
-nfs shift, hot pursuit 3
-fry cray
-mafia 2
-gta 4
-Call of Duty Blacks Ops