| swat009 a întrebat:

ziceti-mi si mie ce treaba are prototype 1 cu prototype 2 nu inteleg in primul era alex mercer si in 2 james heller funda cine-mi zice carei treaba

2 răspunsuri:
| Andreeas2011 a răspuns:

In prototype 2 alex mercer la infectat pe James Heller care incearca sa isi salveze fica care a fost rapita de alex. Funda?

| swat009 explică (pentru Andreeas2011):

Ai uitat sa continui adica ca el a fost trimis in misiune si a aflat ca familia a fost ucisa dar la final fica lui mai traieste si stiu ca alex la infectat pe james.(funda totusi)