| Fl0rYYnUtzz a întrebat:

Sall tupu sunt admin pe un server de cs si mi-a spus unu ca sunt admin si dk scriu tot pe "Y" daca am admin ce vrea sa zica si daca am admin cum ar trebui sa vorbesc nu normal pe "Y:?
Funda

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Vorbesti cum vrei.Baiatul ala care ti-a spus asta are multa experienta in counter-strike..cred ca se referea la faptul ca ar trebui sa apara scrisul undeva sus sa vada toti (dar nu esti obligat sa faci asta - se face apasand y@ mesaj-). Cred ca el era obisnuit de la serverele aterioare cu admini care dadeau numai asa mesaje si replici... dar in mod normal acest tip de a trimite un mesaj se face cand vrei sa zici ceva important gen "Codatii se anunta prin sayteam u@" sau cand intri "Re all", etc.
Sper ca te-am lamurit...Bafta!

1 răspuns:
| Fl0rYYnUtzz explică:

Stii admini cand scriu pe chat normal acolo jos apare cam asa (ADMIN) Alex cam asa ceva