| Storcl a întrebat:

Sall tuturor! amo problema de fiecare data cand incerc sa downloadez un joc nu merge ma lasa sa-l dawnloadez si apoi cand vreau sa il instalez scrie sorry, your system does not support 3D graphics please check your hardware and system clonfigeration then try again va rog mult sa ma ajutati funda

3 răspunsuri:
| karelo a răspuns:

Ce palca video., procesor si rami ai?

| dany1232 a răspuns:

Inseamna asta=Ne pare rău, sistemul dvs. nu are suport pentru grafica 3D vă rugăm să verificaţi hardware-ul şi clonfigeration sistem, apoi încercaţi din nou

| chuckyxXx a răspuns:

Ia-ti dracul placa video calumealaughing