| Stan_Dragos_1987 a întrebat:

Sall tuturor ce joaca minecraft.As vrea si eu un cont pentru Minecraft 1.6.2.Va rog! Pentru ca eu vreau sa imi fac cont si nu imi apare in casuta de mail.Plizzzzzzzzz.dau funda raspunsului care merge.

3 răspunsuri:
| MrBrangspears a răspuns:

Degeaba daca iti faci cont ca nu il poti folosii daca nu cumperi Minecraftul.Strange bani si cumparati de pe site-ul official.

| Stan_Dragos_1987 explică:

Pai intrebarea era alta

| Stan_Dragos_1987 explică (pentru Stan_Dragos_1987):

Intrebarea e ca nu merge sa desch contul fiindca nu primesc msg de confirmare...