| brapklawer12 a întrebat:

Sall tuturor. Vreau raspuns urgent. Joc minecraft PE (adica pe telefon) si nu stiu de ce citeodata nu pot sa intru pe serverul meu local. Adica tatal meu se joaca pe creative, si eu puteam intra dar de ieri nu mai pot.adica am intrat doar odata pe server. Si nu mil arata. ziceti-mi de ce pls.dau funda.help me pls.

1 răspuns:
| Lukas1994 a răspuns:

Pocket edition inca are mici probleme cand este vorba de online(chiar si local)
dar este posibil sa fie ceva de la tine, este posibil ca portul sa fie schimbat...asta sau nu sunteti conectati la acelasi internet, de exemplu daca sunteti conectati la acelasi router teoretic ar trebui sa mearga.