| Cristian_Anghel_1994 a întrebat:

Sall, verisoru meu vrea sasi ia un calculator cu componentele: Ram 32 GB(1200lei), un Procesor Intel® CoreTM i7 3960X Extreme Edition SandyBridge, 3300MHz, 15MB, socket 2011, Box(4700 lei), o Placa video MSI nVidia GeForce N590GTX, 3072MB, GDDR5, 768bit, DVI-I, PCI-E(3900 lei), un HDD Seagate 3TB, 7200rpm, 64MB, SATA3, ST3000DM001(800 lei), Placa de Baza Asus P8Z77-V LX, Socket 1155(620),Carcasa Cooler Master HAF 932 Advanced, Neagra(600 lei), si cam atat vrea sa sil ia unrgent si m-a intrebat daca este bun eu prima oara i-am raspun ca da si i-am spus ca costa prea mult da a zis ca are toti bani astia ce spuneti se poate juca toate jocurile la putere maxima.PS:are 14 ani si parinti lui sunt plini de bani.

3 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Varutau e extraterestru? ca PC-ul asta e de pe marte! poate sa se joace toate si repet TOATE jocurile din lume

| Amplifier a răspuns:

Wow sa sil ia cred ca nici pc-urile NASA nu au componentele astealaughing

| sasuke933 a răspuns:

Pff nu fi bleg are niste componente super duper tari, sunt numai bune pentru a juca jocuri, o sa fie un pc pe cinste.