| anonim_4396 a întrebat:

Ce im puteti spune despre aceasta configuratie?

Carcasa Delux MV871, Middletower ATX, 450W, Neagra

Sursa Thermaltake Litepower 600W

Placa de baza Gigabyte Z77X-UD3H, socket 1155

Procesor Intel® CoreTM i5 3350P, 3100MHz, 6MB, socket 1155

Memorie Kingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM HyperX Blu - Doua bucati.

HDD Seagate Barracuda 2TB, 7200RPM, 64MB, SATA3, ST2000DM001

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Imi place ca raspunzi rapid tare...
Mai bine asa: http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/797353/
Iti garantez eu ca in jocuri e de cel putin 5 ori mai ok decat ce ai ales tu.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Arata ca o configuratie facuta pe piese de unul care nu are treaba cu acest domeniu. Un sistem groaznic in alte cuvinte, insa destul de scump.

| Munteanu_Alin_Catalin_1994_asXn a răspuns (pentru sltlp):

Si ce imi recomanzi?

| sltlp a răspuns (pentru Munteanu_Alin_Catalin_1994_asXn):

Buget? Presupun ca gaming.

| Munteanu_Alin_Catalin_1994_asXn a răspuns (pentru sltlp):

2500 LEI

| sltlp a răspuns (pentru Munteanu_Alin_Catalin_1994_asXn):

Imi place ca raspunzi rapid tare...
Mai bine asa: http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/797353/
Iti garantez eu ca in jocuri e de cel putin 5 ori mai ok decat ce ai ales tu.

| Munteanu_Alin_Catalin_1994_asXn a răspuns:

Scuzati-ma salutare TPU... am uitat sa specific si placa video.

Placa video Gigabyte AMD Radeon HD 5570, 1024MB, GDDR3, 128bit, HDMI, DVI, PCI-E

| Munteanu_Alin_Catalin_1994_asXn a răspuns:

Placa video Gigabyte AMD Radeon HD 5570, 1024MB, GDDR3, 128bit, HDMI, DVI, PCI-E