| dutulina a întrebat:

Sall vreau sa imi cumpar xbox 360.Intrebarea mea este pe aceasta consola merg toate jocurile? nu este ca la pc sa ii pui tu un gb ram...stiti voi ce vreau sa spun. Funda

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Pai merg aproape toate jocurile dar unele sunt doar de ps3, altele de pc, altele de wii, dar in general merg niste jocuri satisfacatoare Ps:si eu am xbox360 si sunt satisfacut dar odata la 2-3 ani face rrod si trebuie sa il repari.

1 răspuns:
| ReiVaN a răspuns:

Da merg toate jocurile.
nu exista cerinte de sistem ca la pchappy. E consola doar.