| mada7255 a întrebat:

Sall vreau sa in cep un letz play minecraft modatat in multi player

-am 12 ani
-calculatorul mege bine
-am minecraft cumparat
-pot sa filmez eu
-cunosc destul de multe moduri
-pot sa fac diferenta intre o gluma si o porcarie si am mai facut letz playuri

Asta sunt eu acum voi

-sa nu aveti sub 10 ani
-sa aveti experienta(nu neaparat multa dar sa nu aud intrebari genu cum se face aia si aia)
-sa aveti mess sau skipe(preferabil mess)
-sa puteti tine un server si sa i puneti moduri
-nu acept sa nu va auziti bine si as vrea sa vorbim inainte sa incepem

cam asta e lasati un raspuns in legatura cu ce aveti dim lista plus minus si adresa de mes si skipe

2 răspunsuri:
| mada7255 explică:

Sall ai cumva si mess ca eu am skipe insotit de niste problema pe care le rezolv dar nu in seara asta

| Mariusst99 a răspuns:

Skype: marius. tebrean
Indeplinesc toate cerintele, tin eu sv. baga-ma pe skype.