| OctaLoL a întrebat:

Sall. Vreau sa instalez eDg-Metin2.Ma bag pe eDg-Meti2n starten si astept sa se incarce AutoPatcher-ul.Cand s-a incarcat ma scoate automat de pe patcher si nu stiu ce sa fac.Ma puteti ajuta va rog?(funda)

1 răspuns:
| Eduardx_1313 a răspuns:

Deci e Problemam pacthului pai il poti porni cu un start.bat...uite
deci: 1. dezarhivezi ce ti-am pus eu acolo 2. unul din ele DOAR UNUL il duci in fisierul unde e metinul ( il pui langa patch ) si apaesi pe el. 3. daca nu meerge cu start.bat incerarca cu start2.bat Sper ca te-a ajutat. Funda happy0