| Armando2145353465 a întrebat:

Sall,vreau si eu sa-mi spuneti niste jocuri multiplayer in afara de CS, SA-MP, Wolf Team.Eu am un PC mai slab si de astra intreb jocurile sa fie dupa cerintele astea:1. 53Ghz; 640Mb of RAm si placa vodeo Nvidia Geforce4 MX 440 with AGP8X 64 Mb (stiu ca e antic da mi s-a stricat PC-ul si pana imi eau altul trebuie sa il folosesc pe acesta) happy

2 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Poti juca wow freakz sau pandashan daca iti permite hard-ul, nfs world cred ca ti-ar merge, mta modat (un fel se samp), tlbb europe, 4 story, metin2, minecraft...cam atata stiu

| Darius942 a răspuns (pentru Nero):

Incearca big grinota 2, War Thunder, Hawken, LOADOUT, No more room in hell, Microvolts. Sper ca te-am ajutat.