| DumitracheBogdan a întrebat:

Sall. Vreau si eu sa stiu cand apare fifa 16 android, si un link de download

Răspuns Câştigător
| Mitrutz_Mitrut_1997 a răspuns:

Nu s-a confirmat inca data oficiala de lansare pe android!
Nu se stie exact daca va fi gratuit dar un lucru este sigur confirmat de cei de la EA SPORTS, anul acesta FIFA 16 va avea un nou motor grafic pe android!
Eu cred ca au mai scazut putin sansele sa mai fie gratuit din pricina noului motor grafic!

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Pentru android inca nu s-a stabilit cand va fi FIFA 16. Dar va fi gratuit pe Google Play.

| userul7200 a răspuns (pentru RareşTPUro):

Nu-i sigur ca va fi gratis..si chiar daca ar fi, numai joc nici-un fifa pe android pana ce nu baga multiplayer, pentru ca aia ce folosesc iOS au online-seasons si nu e drept pentru cei cu android.

| AndreYUTZU07 a răspuns:

FIFA 16 a apărut si îl găsești pe siteul apk pure dar este greu de instalat