| MrCoasAlex a întrebat:

Sall
vreau si eu un wall la Counter Strike 1.6... si vreau sa va arat in ce fel sa fie

a) nu vreau aim (silent)
b) nu vreau speed
c) nu vreau wall ( gen sa nu vad omu prin perete) vreau sa vad un punct mic Red, Blue, Green.etc. sau pe radar

nu vrea cand mise face poze sa mai editez pozele big grin

1 răspuns:
| TedZzDelete a răspuns:

Inteleg ca tu vrei un wall care sa nu iasa in poze.ei bine unul care nu iese in poze este silent aim dar daca nu esti atent te poti da de gol pentru ca iti sare tinta imediat...incearca ak19 sau super simple wall