| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Salll TPU. ce inseamna,,, errors. opengl 2.0 renderer not supported! Reason:
opengl 2.0 is not supported

Opengl 1.4 renderer not supported! Reason:
Opengl 1.3 is not supported

Cine stie ce inseamna si ce trebueisa fac casa mearga, funda

3 răspunsuri:
| MikiMIHAI1324 explică:

Pai da dar ieri nu-mi apara asta

| Druai a răspuns:

OpenGl tine de placa video.In cazul tau placa ta nu suporta versiunile de OpenGl 2.0 /1.4/ 1.3.Ce trebuie sa faci este sa cumperi una mai buna.Un exemplu da placa ar fi: Sapphire ATI Radeon HD4850, 1024MB, GDDR3, 256bit.Bafta!

| Caliga_Bianca_1998 a răspuns:

Erori. de redare OpenGL 2.0 nu este suportat! motiv:
OpenGL 2.0 nu este suportată
OpenGL 1.4 nu este suportat de redare! motiv:
OpenGL 1.3 nu este suportată
Asta cred ca inseamna.Stiu engleza destul de mult (pentru a intelege mesajul tau) as zice, iar ceea ce ai zis tu asta inseamna.De rezolvat problema nu stiu ce treuie sa faci, deoarece habar n-am de la ce este "defectiunea". Sper sa-ti fie de ajutor raspunsul meu.