| gigimuschiulos a întrebat:

Cand intru in angry birds imi apare eroarea urmatoare - opengl2.0 renderer not supported! Reason opengl2.0 is not supported opengl 1.4 renderer not supported! reason opengl1.3 is not supported va rog ajutor,

4 răspunsuri:
| DumaStylee a răspuns:

Intra din meniul start la Run, acolo scrie "regedit", gasesti fisierul cu numele jocului, si il stergi. Dupa asta, intri in joc si comuteaza de pe OpenGL pe orice alt mod Video pe care ti-l suporta PC-ul. E ca la CS, doar ca mai usorwinking

| gigimuschiulos explică (pentru DumaStylee):

Nu il gasesc, cum ar trebui sa il caut

| gigimuschiulos explică (pentru DumaStylee):

Nu gasesc angry birds unde este

| DumaStylee a răspuns:

Depinde,in functie de Versiunea de Windows, la Windows7 este exact sub "All Programs", La windows XP il pornesti din RUN.