| Metin2Hidra a întrebat:

SallTPU! Am un id de mess si cineva mi-a schimbatparola cum o aflu?

3 răspunsuri:
| lorykiss9710 a răspuns:

Nu poti.Este ca atunci cand tu vrei sa afli parola unui alt id-u de la alta pesoana. Daca ti-a schimbat cineva parola de la id-u poti sa-ti iei adio de la el!kiss...sa sti ca nu o spun rautacioskiss

| EdiT a răspuns (pentru lorykiss9710):

Nu e adevarat.Dai click acolo la forgot pass. My acc. has ben compromised....Trebuie doar sa stii intrebarea la care ai raspuns cand ti-ai facut ID-u'.

| andrei1996 a răspuns:

Dai recuperare parola! Si iti scrie acolo intrebarile la care ai raspuns cand tiai facut id-ul de messenger le completezi si gata! te duce sa schimbi parola! Fundaa?