| DayWalk3r a întrebat:

Sallut all, de curand mi-am descarcat jocul Rust (No-Steam) dar nu gasesc nici un server roman. Daca ma puteti ajuta sau un server pe care jucati si vreti sa facem team. Ma puteti contacta cei interesati la adresa de Skype: Eduard.Eduard631. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| zKw a răspuns:

Net.connect 173.199.76.22:28016

| DayWalk3r explică (pentru zKw):

Cum te cheama pe server? (Pe mine ma cheama Zorno )

| DayWalk3r explică (pentru DayWalk3r):

Appropo da-mi link de unde l-ai descarcat ca la mine merge cu portul 28015, iar serverul pe care mi l-ai dat are port 28016 si nu merge...