| JA50nX a întrebat:

Nu stiu daca este, dar imi puteti da un server din Romania nonsteam la jocul RUST?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RaspunsDaca vreti un server de romani si daca aveti skype cautati-ma (Ana Aser)o sa va spun cand serverul este on sau off daca adunam peste 10 playeri o sa fie deschis aproape non stop! O sa ii creem pagina oficiala! Intrati daca vreti in acest moment suntem la 4, 5 playeri doar ca va trebuie hamachi si daca vreti ajutor ma cautati pe skype! net.connect 25.81.32.55:28015ul tau aici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RaspunsDaca vreti un server de romani si daca aveti skype cautati-ma (Ana Aser)o sa va spun cand serverul este on sau off daca adunam peste 10 playeri o sa fie deschis aproape non stop! O sa ii creem pagina oficiala! Intrati daca vreti in acest moment suntem la 4, 5 playeri doar ca va trebuie hamachi si daca vreti ajutor ma cautati pe skype! net.connect 25.81.32.55:28015ul tau aici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreti un server de romani si daca aveti skype cautati-ma (Ana Aser)o sa va spun cand serverul este on sau off daca adunam peste 10 playeri o sa fie deschis aproape non stop! O sa ii creem pagina oficiala! Intrati daca vreti in acest moment suntem la 4, 5 playeri doar ca va trebuie hamachi si daca vreti ajutor ma cautati pe skype! net.connect 25.81.32.55:28015

| amazonul11 a răspuns:

Asta caut si eu... daca ai gasit zimil si mie